Biały uśmiech z Beyond i Opalescence!

Beyond to system wybielania zębów w oparciu o urządzenie emitujące zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, które uaktywnia działanie specjalnego środka wybielającego. Opalescence to system wybielania zębów bez konieczności aktywacji środka wybielającego światłem. Obydwa systemy to szybkie, bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów, w zaledwie 30 minut!

Dentica Bieleccy jest autoryzowanym gabinetem systemu wybielania zębów Beyond. Testy dowodzą, że rezultatem wybielenia systemem Beyond jest poprawa od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Rezultaty są o 30% lepsze niż przy wybielaniu nocnym i zdecydowanie lepsze od innych podobnych metod.

 

beyond-przed-i-po

Wybielanie zębów BEYOND to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru o stężeniu 35% oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta!

wybielanie-krok-po-kroku

Wybielanie zębów OPALESCENCE to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu wybielającego z nadtlenkiem wodoru o stężeniu 40%. Preparat zawiera również inne składniki zmniejszające nadwrażliwość zębów i zwiększające efekty zabiegu. Z uwagi na mocniejsze stężenie preparatu Opalescence, nie ma konieczności zastosowania zimnego światła niebieskiego jak w przypadku Beyond – co skraca czas całego zabiegu.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?
Odpowiedź lek. stom. Magdaleny Bieleckiej z Dentica Bieleccy na łamach magazynu „Żyj zdrowo i aktywnie” (marzec 2013) >>

Czy moje zęby nadają się na wybielanie zimnym światłem?
System BEYOND daje rezultaty każdemu, kto by chciał wybielić zęby. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione tetracykliną, poplamione fluorem czy zżółknięte na skutek stosowania leków.

Jak bardzo wybielone będą moje zęby?
Przeprowadzone testy potwierdzają, że po zastosowaniu wybielania Beyond zęby stają się bielsze od 5 do 14 odcieni (według skali VITA). Rezultaty zależne są od tego, jak bardzo ciemne były przebarwienia. Jednak gwarantowanym ostatecznym rezultatem będą białe, lśniące zęby.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?
Zależne jest od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu odżywiania się, jednak efekt zwykle utrzymuje się przez 2 lata.

Jaka jest różnica między wybielaniem systemem Beyond a innymi metodami?
Ta technika wybiela zęby natychmiastowo, bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najlepszy możliwy rezultat.

Jak długo trwa zabieg systemem Beyond?
Około 30-45 minut.

Jak bezpieczny jest zabieg systemem Beyond?
Technologia zimnego światła Beyond jest całkowicie bezpieczna. Zimne światło stosowane w systemie nie powoduje podrażnienia nerwów. Natomiast środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zębów, ani szkliwa.

Jak mam dbać o moje białe żeby po zabiegu?
Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu należy zachować białą dietę. Ten okres nazywany jest „białymi dniami”. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, coli, czerwonego wina i innych „kolorowych” napojów oraz pokarmów. Aby utrzymać biel, zaleca się szczególnie mycie zębów pastą wybielającą Beyond Pearl White.