W Dentica Bieleccy zaopiekujemy się Twoim uśmiechem!
U nas możesz dokonywać badań kontrolnych, uzyskać instruktaż higieny jamy ustnej, wyleczyć zęby i dziąsła. Mamy dla Ciebie również zabiegi estetyczne,
dzięki którym Twój uśmiech będzie olśniewający!

O-nas
Dentica Bieleccy to Centrum Stomatologii, prowadzone przez Magdalenę i Aleksandra Bieleckich – lekarzy stomatologów specjalizujących się w periodontologii i implantologii. Centrum Stomatologii Dentica Bieleccy to dwa ośrodki – w Raciborzu i w Głubczycach, wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Leczymy tak, jakbyśmy sami chcieli być leczeni!

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, bo każdy z nas inaczej przecież przeżywa nieznane sytuacje, ból czy dyskomfort. Wiemy, że wizyta u stomatologa może być ogromnym stresem. Dlatego leczymy tak, jakbyśmy sami chcieli być leczeni! – to nasza zawodowa misja.

Proponujemy leczenie zachowawcze i estetyczne oraz specjalistyczne zabiegi z zakresu periodontologii, implantologii i protetyki. Posiadamy własną Pracownię RTG, w której wykonujemy badania diagnostyczne niezbędne w leczeniu stomatologicznym. Jako jeden z niewielu ośrodków stomatologicznych w regionie wykonujemy badania stożkowej tomografii komputerowej 3D.

Stosujemy sprzęt i materiały najwyższej jakości szwajcarskich firm. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem systemów implantologicznych Straumann, Thommen Medical i AlphaBio oraz systemu wybielania zębów Beyond.

Sprawdź, jak możemy zadbać o zdrowie i piękno Twojego uśmiechu!

Zapytaj nas, jak możemy zaopiekować się Twoim uśmiechem

Potwierdzeniem naszych kompetencji i doświadczenia są certyfikaty z warsztatów, kursów, seminariów i konferencji naukowych, podczas których zdobywamy nową wiedzą i ugruntowujemy już zdobytą.

Nasz ośrodek posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) na leczenie protetyczne

nfz