Program współpracy

Dla-lekarzy

„Kompleksowy Stomatolog” to program współpracy dla lekarzy stomatologów chcących zapewniać kompleksowe leczenie swoim pacjentom. Dzięki współpracy z Dentica Bieleccy, teraz mogą Państwo wzbogacić swoją ofertę o diagnostykę oraz specjalistyczne zabiegi stomatologiczne!

Nasza propozycja

Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów kierujących swoich pacjentów na badania diagnostyczne oraz chcących zapewnić swoim pacjentom specjalistyczne leczenie – w zakresie chorób przyzębia, uzupełnienia braków w uzębieniu (w oparciu o metody protetyczne i implantologiczne) oraz chirurgiczne leczenie stomatologiczne. Proponujemy atrakcyjny system prowizyjny i rabatowy oraz bezpłatny dostęp do specjalistycznej wiedzy.

Korzyści dla Państwa gabinetu

  • kompleksowe leczenie stomatologiczne pacjentów
  • wzbogacenie oferty o specjalistyczne procedury
  • profesjonalna diagnostyka stomatologiczna
  • bezpłatny dostęp do specjalistycznej wiedzy 

 

Korzyść dla Państwa i Waszych pacjentów!

Proponujemy atrakcyjny system prowizyjny (dla gabinetu) i rabatowy (dla pacjenta).

W ramach Programu Współpracy „Kompleksowy Stomatolog”,
proponujemy następujące procedury medyczne:

Badania diagnostyczne
W naszej Pracowni Radiologicznej wykonujemy cyfrowe zdjęcia zębów, zdjęcia pantomograficzne  i stawów skroniowo-żuchwowych. Tylko u nas stożkowa tomografia komputerowa 3D!

Konsultacje i zabiegi implantologiczne
Zapraszamy do konsultacji oraz wspólnych zabiegów. Istnieje także możliwość zaopatrzenia pacjenta w Państwa gabinecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i kompetencje w zakresie leczenia implantologicznego. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem implantów Thommen Medical.

Leczenie protetyczne
Zapraszamy do współpracy w zakresie leczenie protetycznego. Wykonujemy protezy stałe i ruchome, w tym również korony, mosty i licówki. Posiadany kontrakt NFZ na leczenie protetyczne.

Leczenie periodontologiczne
Zapraszamy do konsultacji oraz współpracy w leczeniu chorób przyzębia. Diagnozujemy przyczyny i skutecznie leczymy choroby dziąseł i błon śluzowych.

Chirurgia stomatologiczna
Przeprowadzamy zabiegi chirurgicznego usuwania zębów, zabiegi chirurgii przyzębia i śluzówkowo-dziąsłowej, zabiegi pokrywania recesji dziąsła. Stosujemy bezbolesne techniki i metody aplikacji środków znieczulających. Podobnie, jak w przypadku zabiegów implantologicznych, istnieje możliwość zaopatrzenia pacjenta w Państwa gabinecie.

 

Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę z Dentica Bieleccy, prosimy o kontakt – tel. (+48) 784 487 332 lub gabinet@implanty-bieleccy.pl.