Skaner wewnątrzustny CS 3600 firmy Carestream to nowoczesne urządzenie, które usprawnia leczenie protetyczne i eliminuje tradycyjne wyciski. Skaner wykorzystywany jest nie tylko w protetyce, ale również w ortodoncji i implantologii. Dzięki realnym skanowanym obrazom, zdecydowanie przyśpiesza same zabiegi i zdecydowania poprawia komfort pacjenta.

 

Innowacyjny skaner CS 3600 tworzy bardzo dokładne – bo z dokładnością 30 mikronów! – kolorowe zdjęcia 2D i modele 3D zębów, bez tradycyjnych wycisków. Technologia ciągłego skanowania umożliwia szybkie i płynne pobieranie skanu. Urządzenie umożliwia eksportowanie otrzymanych skanów, zdjęć i modeli w plikach do pracowni protetycznej.

Skaner wewnątrzustny CS 3600 ma zastosowanie w protetyce oraz w ortodoncji i implantologii. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza pracę, a więc i sam zabieg. Ale co najważniejsze, eliminuje tradycyjne wyciski protetyczne – podkreśla lek. stom. Aleksander Bielecki, specjalista protetyki w Centrum Stomatologii Dentica Bieleccy. – Dzięki nowoczesnemu skanerowi, poprawiamy komfort leczenia w Dentica Bieleccy, a nasi pacjenci mogą zapomnieć już o niekomfortowym pobieraniu wycisków – dodaje dr Bielecki.

UMÓW WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!