W tym roku mija 10 lat... kiedy jako pierwsi w Raciborzu zaproponowaliśmy leczenie implantologiczne! Z tej okazji przygotowaliśmy akcję w Dentica Bielecy: piąty implant za 1 zł!

 

W roku 2009 – jako pierwszy specjalistyczny gabinet stomatologiczny w Raciborzu – zaproponowaliśmy Pacjentom leczenie implantologiczne! Uzyskaliśmy certyfikację systemu szwajcarskich implantów Thommen Medical. Na przestrzeni 10 lat zdobywaliśmy kolejne doświadczenia związane z leczeniem implantologicznym i dziś pracujemy na systemach: Thommen Medical, Straumann, Alpha Bio Tec, CWM (Cowellmedi) i Dentium. Obok specjalistycznego leczenia, wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowoczesną pracownią tomografii komputerowej. Diagnostyka ta pozwala nam precyzyjnie zaplanować cały proces leczenia.

Implant zęba to jedna z metod uzupełnienie braku w uzębieniu. Niewielka tytanowa śruba najwierniej odzwierciedla funkcję i estetykę utraconego zęba. Za pomocą implantów można odbudować pojedyncze braki w uzębieniu, kilka zębów brakujących lub całkowity brak uzębienia.

Z okazji 10 lat implantologii w Raciborzu serdecznie zapraszamy do udziału w akcji w Dentica Bieleccy: piąty implant za 1 zł!  W ramach akcji zapraszamy również na bezpłatne konsultacje implantologiczne – w każdy czwartek w Dentica Bieleccy w Raciborzu. Dowiedz się więcej >>

Akcja trwa od 15.05.2019 r. do 15.09.2019 r., w gabinetach Dentica Bieleccy w Raciborzu i w Głubczycach.

Dowiedz się więcej o leczeniu implantologicznym

UMÓW WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!